Jukomont


Prejdi na obsah

Brügmann

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________


Brügmann Prestige VIP


Päťkomorový systém použitý pri plastových oknách Brügmann Arte ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny. Okná vyrobené zo systému Brügmann Arte sú vhodné pre rekonštrukcie rodinných domov, priemyselné objekty, ale aj novostavby.


Charakteristika:
profil Brügmann, koeficient prestupu tepla profilu predstavuje U=1,3 rám (katalógové číslo HP 122), krídlo (katalógové číslo HP 182)
moderné kovanie značky WinkHaus
Izolacne dvojsklo 4/16Ar/4, koeficient prestupu tepla skla predstavuje U=1,0
kľučky z PVC hnedej alebo bielej farby
sivé tesnenie so zapamätaním pôvodného tvaru do bielych okien a v zasklievacích lištách okien s jednostranne lepenou fóliou

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Brügmann Perfect VIP


Okná PERFECT sú vyrábané z nemeckého profilového systému Brügmann AD 73 a uspokoja náročné požiadavky každého užívateľa okien. Použitie vstupnej PVC suroviny vysokej kvality zaručuje trvalú životnosť okien, ako aj ich jednoduchú údržbu a čistenie.
5-komorový systém profilov v hrúbke 73mm spolu s dvoma dutinkovými EPDM tesneniami zabraňuje vzniku tepelných mostov a má výrazný vplyv na zníženie nákladov na vykurovanie. O túto úsporu sa však vo väčšej miere zaslúži už v základe montované izolačné dvojsklo plnené argónom, ktoré dosahuje koeficient prestupu tepla U=1,0 W/m2K! Parametre akustickej izolácie sú triedy 2 a okná odhlučnia až o 33 dB. Dostatočne veľké vnútorné komory a špeciálne tvarované oceľové profily z pozinkovanej ocele zaisťujú dokonalú stabilitu a správne fungovanie celého okna. Bezpečnosť a rovnako aj spoľahlivosť garantuje bezpečnostné obvodové kovanie nemeckého výrobcu WinkHaus. Séria kovania Autopilot disponuje zvýšenou bezpečnostnou ochranou, ako aj vysokým užívateľským komfortom.
Okná PERFECT majú aj v prevedení jednostranná exteriérová imitácia dreva cca 1 až 2 mm hrubú vrstvu farbeného (hnedého) plastu pod PMMA fóliou, a teda pri prípadnom poškriabaní vrchnej fólie s imitáciou dreva nevidno kontrastnú bielu farbu PVC (túto výhodu farbeného plastu majú viaceré profily pri obojstrannej laminácii PMMA fóliou s imitáciou dreva, no zriedka aj pri jednostrannej, ako oko PERFECT).

Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu