Jukomont


Prejdi na obsah

Gealan

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

System S 8000 IQ 4-komorový

Výhody štvorkomorového variantu S 8000 IQ:

  • 4 komorové usporiadanie a 74 mm stavebná hĺbka zaisťuje dobré tepelné a zvukoizolačné vlastnosti
  • materiálovo optimalizovaná geometria profilu šetrí zdroje a tým i životné prostredie
  • veľká hlavná komora pre vloženie veľkej oceľovej výstuhy
  • # len jeden druh ocele pre rám a krídlo
  • # zlepšená vnútorná klíma a zvýšený komfort bývania vďaka patentovanému vetraciemu systému GECCO3 - pre regulovateľnú výmenu vzduchu medzi interiérom a exteriérom
  • # je možné dodávať v 11-tich acrylcolorových štandardných farbách, 7-mich štandardných imitáciách dreva a 12-tich neštandardných fóliách

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

System S 8000 IQ 6-komorový

Výhody šesťkomorového variantu S 8000 IQ:

  • veľmi dobrý koeficient prestupu tepla Uf=1,1 W/m2.K
  • veľká stavebná hĺbka 74 mm zaisťuje statickú spoľahlivosť vďaka možnosti vloženia dostatočne veľkej oceľovej výstuhy
  • dá sa vybaviť vetracím systémom GECCO3 (GEALAN CLIMA CONTROL)
  • viac možností polopredsadených zaoblených krídiel s možnosťou využitia zaoblených líšt

Dvere
Kombinácia moderných výrobných postupov s technickou kvalifikáciou našich spolupracovníkov sú základom našich solídnych dverí. Tým môže GEALAN zaručiť vyspelú profilovú konštrukciu.
Profily GEALAN sa vyrábajú z húževnatého PVC a farebného metylmetykrylátu a majú všetky vlastnosti potrebné pre výrobu špičkových domových dverí.
Profily GEALAN pre domové dvere podliehajú kontrole akosti RAL a sú kvalitatívne odskúšané podľa RAL.


Bezpečnosť
Profily GEALAN pre domové dvere poskytujú optimálnu ochranu proti vlámaniu.
Pre túto možnosť je možno použiť kovania s tromi závorami z kalenej ocele. Závory sú uchytené v uzavretom púzdre. Zabezpečujú tak čo možno najväčšiu mieru bezpečnosti.
Kovanie pre domové dvere je trojdimenzionálne prestaviteľné a upevňuje sa priamo do výstuže rámu. Na kovaní sa nachádzajú dodatočné pridržovacie kolíky, ktoré zabránia zveseniu dverí pri veľkých váhach.
Na zostavu dverí GEALAN sa dá inštalovať spodný a horný zatvárač dverí. Okrem toho je možno vsadiť bezpečnostné sklá do celkovej hrúbky 33mm.


Individualita
Individuálne riešenie je výrazom osobitného životného štýlu.
Každý zákazník môže uskutočniť svoje tvorivé myšlienky. So systémom pre domové dvere môžete prispôsobiť svoje domové dvere harmonicky farbou i tvarom svojej fasáde. Tým otvára GEALAN so svojou širokou konštrukčnou ponukou nové dimenzie pre domové bývanie.
Naša spoločnosť Vám poradí ako uskutočniť Vašu predsrtavu, od konštrukcie až po zhotovenie vašich domových dverí. Samozrejme sa stará o rýchlu dodávku a odbornú montáž. Práve u individuálnej výroby je dôležité, že sa môžete na nás spoľahnuť. Zmeriame rozmery na mieste, aby montáž, ktorú urobí zaškolený montér, bola presná.

Kombinačné možnosti
Prvky pre domové dvere GEALAN sú variabilné v zostave. Rôzne druhy skla a dverových výplní umožňujú individuálne riešenie domových dverí. Vypuklé sklenné tabulky je možno realizovať rovnako ako drátené sklo. Môžu sa použiť ľubovolné priečky. Samozrejme je tu i možnosť doplnkových častí, poštová schránka na listy, telefón, elektrické otváranie atď.
Početné prvky umožňujú maximum tvarových možností a optimálnu funkčnosť. Prispôsobenie sa klasickej i modernej architektúre nie je pre systém na domové dvere GEALAN žiadnym problémom.


Profily
Profil vhodného krídla sa volí podľa účelu a umiestnenia dverí. Výrobca má možnosť zvoliť ľahké okenné krídlo pre balkónové dvere alebo stredné krídlo pre vedľajšie či vnútorné dvere a nakoniec i masívne krídla pre vstupné domové dvere.

Priečky
Do krídla sa môžu naskrutkovať , alebo vovariť priečky (120mm). Do priečok je možné vložiť poštovú klapku. U hotových výplní je možné otvor pre klapku v požadovanom mieste urobiť dodatočne.

Panty
Pant sa upevňuje do výstuže krídla, popr. rámového profilu. Panty sú nastavitelné v troch rovinách.

Prahy
Podľa situácie na stavbe sa môžu použiť rôzne prahy. Do Euro drážky krídla padnú automatické tesniace systémy. Môže sa nainštalovať spodný i horný hydraulický, alebo pružinový zatvárač dverí.
Pre potreby riešenia bezbariérových vstupov je vhodné použiť prah s magneticky pridržiavanou tesniacou lištou.


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu